Вікна OKRON / Виробництво

Виробництво

Процес виготовлення пластикових вікон сам по собі досить цікавий і складається з декількох етапів. Звичайно, розповісти, як саме виготовляють вікна на тому чи іншому виробництві вам можуть лише його працівники, але в цілому процес виробництва має багато схожих рис, і деякі виробники виробляють вікна маємо так, як буде написано нижче.

Перший етап.
Для початку треба зробити сам матеріал для пластикового вікна – ПВХ або полівінілхлорид. У вигляді сировини ПВХ являє собою білий гранульований порошок. ПВХ сировини виробляють з природного газу і кам’яної солі, а також додавання різних продуктів нафтопереробки. Після створення загальної маси, порошок ПВХ гранулюють в більші частки, які і надходять на переробні заводи.

Другий етап.
Сам по собі ПВХ не годиться для виробництва вікон, тому що він не досить твердий і не має всі властивості звичними при знайомстві з ПВХ вікнами. Тому в ПВХ на етапі виробництва додають різні добавки і модифікатори. Певне співвідношення ПВХ порошку і модифікаторів і дозволяють отримати ПВХ профіль. Інші співвідношення ПВХ і модифікаторів використовуються для створення іншого виду продукції, наприклад пакетів, пластикових чайників і т.п. Після досягнення певної концентрації модифікаторів в ПВХ порошку, його розплавляють і заливають в віконну форму, після остудженому і затвердіння в якій, і обов’язковою наступною полірування і отримують звичний для нас ПВХ профіль.

третій етап
Виготовлення пластикового вікна це не тільки створення профілю з ПВХ, але також і збір всіх інших частин в єдине ціле. Тому на третьому етапі в готовий ПВХ профіль встановлюють склопакети і фурнітуру.
При цьому треба розуміти, що більшість фірм спеціалізуються тільки на виробництві ПВХ систем, тоді як склопакети, фурнітуру, відливи, підвіконня і все інше роблять окремі підприємства. Так що тут можуть виникати різні проблеми через декого не стикувань при складанні. Але в цілому серйозної проблеми в збірці не виникає, ПВХ вікно це конструктор де деталі можна підганяти один під одного і все буде прекрасно працювати.

Процес складання ПВХ вікно це досить складний процес, ретельно вивірений і має свої особливості у різних виробників. Але в принципі ці питання не повинні турбувати звичайних покупців. Для нас головне це розібратися, як правильно вибрати вікно і як надалі за ним доглядати
 записаний

Есть вопросы? Задайте их в мессенджере
Telegram Viber WhatsApp