Вікна OKRON / Алюмінієві вікна / Алюмінієві фасади

Алюмінієві фасади

Алюмінієві фасади для найсміливіших архітектурних ідей

Дизайн сучасних будівель давно не обмежується експериментами з формою стін. Світлопрозорі конструкції зі звичайних вікон для освітлення й провітрювання перетворились на важливий елемент оформлення всієї будівлі. Алюмінієві фасади дозволяють реалізувати найсміливіші архітектурні проекти та надати будинку унікальний зовнішній вигляд.

   

Алюмінієві фасади будівель від компанії Okron

Компанія Okron здійснює виготовлення і монтаж алюмінієвих фасадів будівель будь-якої складності. Фахівці компанії розробляють проекти скління як для новобудов, так і для додання сучасного вигляду вже наявним спорудам. Власне виробництво та професійний монтаж алюмінієвих фасадних систем від Okron в Полтаві та Харкові забезпечать вашому приміщенню унікальний зовнішній вигляд на довгі роки.

 

Переваги алюмінієвих фасадних систем

Серед інших матеріалів алюмінієві фасадні системи виділяються рядом переваг:

  • Алюмінієві фасади створюють відчуття легкості та безмежності простору завдяки видимій товщині профілю всього 5 см. Пропускаючи максимальну кількість світла, алюмінієві фасади дозволяють заощадити шляхом використання природного освітлення в приміщеннях.
  • Легкість і міцність алюмінієвого профілю дозволяють використовувати скляні елементи великої площі без додаткового посилення конструкції перемичками. Метал витримує тривалі навантаження від впливу вітру, опадів, сонячних променів без деформації й зміни зовнішнього вигляду.
  • З алюмінієвого профілю можливе виготовлення будь-яких нестандартних форм. Мінімальний термін експлуатації алюмінієвих фасадів — 50 років без зміни зовнішнього вигляду.
  • Надійна протизламна фурнітура та скла підвищеної міцності забезпечують безпеку приміщення.
   

Алюмінієвий фасад — ціна в Полтаві та Харкові

Обираючи для скління алюмінієві фасади, ціну в Полтаві та Харкові можна дізнатися, заповнивши форму на нашому сайті. В ході безкоштовної професійної консультації фахівці компанії Okron розрахують вартість робіт з виготовлення та монтажу алюмінієвого фасаду залежно від обраної конфігурації.

Есть вопросы? Задайте их в мессенджере
Telegram Viber WhatsApp