Теплі вікна

Практичне сучасне скління — алюмінієві вікна

Незвичайні форми вікон і скляні фасади завоювали увагу дизайнерів та архітекторів. Алюмінієві вікна від компанії Okron допомагають реалізувати найсміливіші варіанти скління. Міцність і стабільність профілю з алюмінію вище армованого пластикового профілю або дерев’яної конструкції, а вага значно нижче. Використання віконного профілю з алюмінію підвищує також експлуатаційні характеристики вікон, їх довговічність і загальну енергоефективність будівлі.

 

Переваги вікна з алюмінієвого профілю і ціна

Крім можливості реалізувати нестандартні рішення в дизайні, вікна з алюмінієвого профілю від Okron мають ряд переваг: – легкість та міцність. Профіль виконаний повністю з алюмінію, завдяки чому конструкція виходить надзвичайно міцною. Засклення великої площі можливо виконати без додаткового зміцнення. Вага вікна з алюмінієвого профілю нижча від аналогічної конструкції з армованого ПВХ профілю, що знижує навантаження на опорні стіни. – довговічність. Мінімальний термін служби алюмінієвих вікон — 80 років без зміни зовнішнього вигляду й характеристик. – екологічність. Вікна з алюмінієвого профілю не містять шкідливих сполук і не заподіюють шкоди людині та навколишньому середовищу. – пожежна безпека. Алюміній не горючий та не сприйнятливий до впливу високих температур. Монтаж вікон з алюмінієвого профілю — відмінне рішення для приміщень з підвищеними вимогами до пожежної безпеки. – простота догляду. Жодного складного очищення чи додаткового догляду не потрібно. Окрім того, поверхня металу не притягує пил і бруд. – широка кольорова гама. Окрім різноманітності форм, вікна з алюмінію можна виготовити практично в будь-якому кольорі. Поверхня може бути виконана з імітацією структури дерева або ж з накладними панелями бажаного дизайну. На вікна з алюмінієвого профілю ціна вище, ніж на вироби зі звичного ПВХ. Однак з огляду на переваги алюмінієвого профілю, установка алюмінієвих вікон часто виявляється більш вигідним рішенням в довгостроковій перспективі.

 

Які алюмінієві вікна купити

Обираючи, які алюмінієві вікна купити, слід звернути увагу на тип профілю. Алюмінієвий профіль може бути двох типів — теплий і холодний. Через те, що метал дуже добре проводить тепло, без ізоляційного шару профіль з алюмінію легко передає температуру навколишнього середовища всередину приміщення і навпаки. Такий профіль називається холодним. Теплий профіль містить теплоізолювальний шар, який запобігає теплообміну між навколишнім середовищем і приміщенням. Теплі алюмінієві вікна забезпечують високу енергоощадність та можуть встановлюватися в будинках з пасивним опаленням. Компанія Okron пропонує алюмінієві вікна будь-яких конфігурацій як теплого, так і холодного типу.

 

Алюмінієві вікна від виробника в Полтаві та Харкові

Алюмінієві вікна виробника Okron виготовляються тільки з високоякісних матеріалів. Відсутність посередників і власне виробництво дозволяють виготовити конструкції будь-якої складності в короткі терміни. Команда професійних менеджерів допоможе вибрати конфігурацію алюмінієвих вікон для найскладнішого проекту.

Есть вопросы? Задайте их в мессенджере
Telegram Viber WhatsApp